pastebin

Paste Search Dynamic
Recent pastes
Błędy związane z umiejętno
 1. Błędy związane z umiejętnościami na MegaRPG
 2.  
 3.  
 4.         Umiejętność I (Eksplozja)
 5. - W momencie podczas otrzymania dmg od moba, po użyciu umiejętności Eksplozji nie odrzuca moba, tylko gracza (tutaj muszę jeszcze dodatkowo zweryfikować na jak daleko)
 6. - Istnieje szansa podwójnego odrzucenia wroga po użyciu umiejętności, gdy udeżymy wystarczająco wroga dwa razy
 7. - Możliwość aktywacji umiejętności bez uderzenia wroga (jeżeli nie jest to błąd, a zamierzony efekt, to do pominięcia)
 8.  
 9.  
 10.         Umiejętność II (Iskrzenie)
 11. - Istnieje szansa, iż po użyciu tej umiejętności gracz zostanie podpalony przez piorun i będzie otrzymywał z tego powodu DMG
 12. - Po użyciu umiejętności gracz otrzymuję DMG od pioruna (do weryfikacji ile obrażeń)
 13. - Wg opisu umiejętności zadaje ona obrażenia przeciwnikom w promieniu 10 kratek, natomiast w rzeczywistości możemy zadać również tą umiejętnością obrażenia wrogom z odległości min. 20+ kratek.
 14.  
 15.  
 16.         Umiejętność III (Magiczna telekineza)
 17.  
 18.  
 19.         Umiejętność IV (Zakrzywienie czasu)
 20. - Podczas testowania tej umiejętności na Faraonie (BOSS 70LVL) nie zauważyłem, aby wróg został spowolniony lub zatrzymany (sugerując się opisem umiejętności). Umiejętność ta jest jeszcze do przetestowania pod kątem pozostałych bossów i niektórych mobów.
 21.  
 22.  
 23.         Umiejętność V (Tytanowa skóra)
 24.  
 25.  
 26.         Umiejętność VI (Szał bitewny)
 27.  
 28.  
 29.         Umiejętność VII (Krwawy smok)
 30. - "Znerfienie" umiejętności Krwawy smok pod względem zadawanego DMG lub wymaganego lvl'a [Powód - moim zdaniem na 30 lvl jest to zbyt mocna umiejętność, która może sprawić, iż gracz powiedzmy zrespi sobie na expowisku x bossów, użyje tej umiejętności i dosłownie nie będzie musiał nic robić temu bossu, gdyż smok wykona za gracza całą robotę. Dodatkowo podejrzewam, że przy obecnym DMG gracze na wyższych lvlach (przykładowo 50-70) przy dowolnym bossie z katedry przywołają kilka smoków, co spowoduje później zdecydowanie łatwiejszą walkę, gdyż mogą takowym bossom zabrać połowę całego HP - do zweryfikowania umiejętność Krwawy Smok w przypadku bossów z katedry, gdzie w walce będzie uczestniczyło więcej niż dwóch graczy]
 31. - Umiejętność na expowiskach z włączonym pvp nie zadaje obrażeń graczom
 32.  
 33.         Błędy związane z każdą umiejętnością:
 34. - Gdy umiejętnośc jest w użyciu (po ponownym kliknięciu PPM) gracz musi do max. 5-10sek. użyć tej umiejętności, inaczej po naciśnięciu LPM umiejętność ta nie zadziała, a zostanie to uznane tak jakby została ona użyta i w zależności od rangi trzeba odczekać kolejne x minut na jego ponowne użycie. - Proponuję wprowadzenie alternatywy, gdzie gracz po wybraniu umiejętności postanowi z jej nie wykorzystać, to może ją użyć ponownie po upływie tych przysłowiowych 5-10 sekund, gdzie nie użył na początku.
 35. - Umiejętności do sprawdzenia pod kątem PVP (na expowiskach, /warp pvp) oraz wojen klanowych
 36. - Wprowadzenie cooldown'u przed ponownym otwarciem GUI z umiejętnościami (przydatne szczególnie dla strzelców, który odruchowo z łuku mogą się przełączyć na miecz - czasami się wtedy zdarza, iż gracz wciśnie ppm)
 37.  
 38.  
 39. Dodatkowe błędy na MegaRPG:
 40.  
 41. - Co jakiś czas (10-15 minut) wyrzuca użytkowników z serwera, w wyniku czego tracą oni wcześniej zdobyte przedmioty i powracają do posiadanego ekwipunku przed resetem (czyli to samo, co miało kiedyś miejsce na BestRPG) - problem ten wystąpił dnia 07.12.2019r.
 42. - Kiedyś został zgłoszony błąd na MegaRPG, który dotyczył marchewek i zwojów (niektóre ze zwojów miały enchant fortuny czy jakoś tak i trzymając ten zwój zamiast jednej marchewki gracz otrzymywał ich bardzo dużo, co zostało już przez Ciebie naprawione), aczkolwiek teraz po zniszczeniu na swojej farmie wyrośniętych marchewek/ziemniaków itp. zamiast otrzymywać, np. 3-4szt., to otrzymujemy tylko jedną sztukę (czyli teoretycznie wychodzi na to, że nie ma sensu zakładać farmy, gdyż zasadzimy jedną marchewkę, urośnie ona na polu i otrzymamy ją ponownie bez żadnego zysku z farmy)
Parsed in 0.053 seconds